Главная » 2018 » Февраль » 12 » Испанская полиция готова к сотрудничеству с украинскими коллегами
22:40
Испанская полиция готова к сотрудничеству с украинскими коллегами

На встрече в МВД Украины, которая состоялась сегодня, 12 февраля, ее участники обсудили пути сотрудничества в противодействии международной организованной преступности. В мероприятии приняли участие первый заместитель главы Национальной полиции Вячеслав Аброськин, начальник Департамента международного полицейского сотрудничества Нацполиции Василий Неволя и заместитель Главы миссии Посольства Испании в Украине Хорхе Солер Идальго, сообщает пресс-служба МВД.

    За словами Хорхе Солера Ідальго, сьогодні організована злочинність має як ніколи міжнародний, мультинаціональний характер. Відтак іспанські поліцейські готові до співпраці з українськими правоохоронцями та до всебічної допомоги у вирішенні проблемних питань.

    Закордонний дипломат представив українським правоохоронцям нових аташе в Україні – регіонального аташе з внутрішніх справ Іспанії в Болгарії, Україні, Греції, Албанії, Македонії і Кіпрі Рафаеля Вараса Ернандеса, а також представника офісу аташе з внутрішніх справ Іспанії в Україні Хуана Карлоса Бермехо Кордеро.

        Перший заступник глави Національної поліції В’ячеслав Аброськін зазначив, що для злочинців, які мають стосунок до серйозних злочинних спільнот, кордонів не існує.

    «Спільна робота з країнами Євросоюзу, обмін оперативною інформацією – дозволяють оперативно виявляти та затримувати членів та ватажків організованих груп, «злодіїв в законі», – наголосив В’ячеслав Аброськін.

    Начальник кримінальної поліції додав, що для протистояння організованій злочинності потрібно об’єднувати зусилля не лише в Україні, а й взагалі на території Євросоюзу.

    Учасники наради обговорили практичні аспекти взаємодії правоохоронних структур обох держав у протидії транскордонній злочинності.Источник: glavnoe.ua
Просмотров: 81 | | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar