Главная » Статьи » Примеры исковых заявлений

Позовна заява про визнання особи такою, що втратила право на користування житловим приміщенням у зв'язку з переїздом на інше постійне місце
До _____________ районного
суду _________________
ПОЗИВАЧ:___________________
(п.і.п.б., місце
__________________________
проживання)
ВІДПОВІДАЧ: _______________
(п.і.п.б.,
__________________________
місце проживання ) 

Позовна заява
про визнання особи такою, що втратила право на користування
житловим приміщенням у зв'язку з переїздом на інше
постійне місце проживання


Я _______ (п.і.п.б. позивача) перебував(ла) в шлюбі з __________(п.і.п.б. відповідача) з__________19 _р. Від шлюбу у нас дитина (діти)_______ (ім'я та рік народження) За рішенням ________ (найменування органу) від "__" _____ 19_ р. на сім'ю з ____ чоловік нам була надана __- кімнатна квартира №__ в будинку №__ по вул. ________ у м. __________, де ми мешкали з _________ 19_ р. Після розірвання в _______ 19_ р. шлюбу зі мною _______ (п.і.п.б.відповідача) переїхав до ____, створив нову сім'ю і проживає там за адресою:_______ з "__" ______ 19_ р.
За період з _______ 199_ р. відповідач жодного разу не з'являвся у квартирі № _ будинку № _ по вул.________ в м. ____, де я проживаю, і всі обов'язки, що випливають з договору найму житлового приміщення, покладені тільки на мене.
На підставі викладеного та згідно зі ст.107 Житлового кодексу України та 3, 15, 118, 119 Цивільного процесуального кодексу України.


ПРОШУ:
1. Визнати _________ (п.і.п.б. відповідача) таким, що втратив право на користування житловим приміщенням - квартирою № _ в будинку № _ по вул. ______ у м. _____.
2. Викликати свідків _________ (п.і.п.б., адреса).
 

Додаток:1. Копія ордера та довідка Ф.3.
2. Копія свідоцтва про розірвання шлюбу.
3. Документи, що свідчать про дату вибуття і час, з якого відповідач був відсутній на спірній площі ( листи, довідки тощо).
4. Копія позовної заяви.
5. Квитанція про сплату державного мита.

Дата ПідписИсточник: court.gov.ua
Категория: Примеры исковых заявлений | (27.11.2014)
Просмотров: 367 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar