Главная » Статьи » Примеры исковых заявлений

Позовна заява про встановлення батьківства та стягнення аліментів.
До ______________ районного
(міського) суду ___________
ЗАЯВНИК ___________________
(п.і.п.б., адреса) 
ЗАЦІКАВЛЕНІ ОСОБИ _________
(п.і.п.б., адреса)
Позовна заява
про встановлення батьківства та стягнення аліментів
З відповідачем ______ (прізвище, ім'я та по-батькові) я вела сімейне життя без укладання шлюбу з ________ до ______ (місяць, рік) (число, місяць, рік).
Я народила сина (дочку) _______ (вказати прізвище, їм. 'я, по батькові дитини, число, місяць та рік її народження).
Відповідач є його (її) батьком, однак він відмовився подати в органи ЗАГСу заяву про реєстрацію батьківства і не надає мені матеріальної допомоги на утримання дитини.
Батьківство відповідача стосовно сина (дочки) _______ підтверджується наступними доказами: ________ (навести докази, що свідчать про спільне проживання і ведення спільного господарства з відповідачем до народження дитини чи спільне виховання або утримання дитини та інші докази, що підтверджують батьківство відповідача).
Відповідно до статей 128 і 181 Сімейного кодексу України та статей 3, 15, 118 і 119 Цивільного процесуального кодексу України,
 

ПРОШУ:Встановити, що _______ (вказати прізвище, ім'я та по батькові відповідача, рік та місце його народження, національність, постійне місце проживання та роботи, якщо це відомо) є батьком _______ (прізвище, ім 'я та по батькові дитини, число, місяць та рік її народження).
Стягнути з відповідача ______ (прізвище, ім 'я та по батькові, рік і місце його народження) на мою користь аліменти на утримання сина (дочки) _______ (прізвище, ім'я, по батькові, число, місяць та рік народження дитини) в розмірі _______ частини всіх видів заробітку, починаючи з _______ (дата подання заяви) до його (її) повноліття.
Прошу викликати свідків: ________ (прізвище, ім 'я, по батькові та адреса).
 

Додаток:Копія свідоцтва про народження дитини.
Довідка житлових органів про те, що дитина є на утриманні позивачки.
Довідка про заробіток відповідача і наявність утримань за виконавчими документами.
Письмові докази, що підтверджують позовні вимоги про встановлення батьківства, якщо вони є.
Копія позовної заяви.
Квитанція про сплату державного мита. (Судові витрати відповідно до ст. 81 Цивільного процесуального кодексу України не сплачувались).


Дата ПідписИсточник: court.gov.ua
Категория: Примеры исковых заявлений | (2014-11-27)
Просмотров: 661 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar