Главная » Статьи » Примеры исковых заявлений

Заява про поновлення строку для звернення до адміністративного суду
Заява про поновлення строку для звернення до адміністративного суду з адміністративним позовом про визнання незаконними та скасування наказів, поновлення на роботі, стягнення моральної шкоди. PDF Друк e-mail
 
 

До ............. адміністративного суду

вул. .................. м.............................

Позивач: ПІпоБ
вул. .................. м............................
Номер засобу зв'язку

Відповідач:
Головне управління
МВС України

 

 

 

Заява
про поновлення строку для звернення до адміністративного суду
з адміністративним позовом
про визнання незаконними та скасування наказів, поновлення на роботі, стягнення моральної шкоди.

 

00.00.00 р. до ---------------- адміністративного суду мною подано позов про визнання незаконними та скасування наказу, поновлення на роботі.
Згідно з ст. 99 КАС України для звернення до адміністративного суду мною пропущено встановлений строк, який обчислюється з дня, коли особа дізналася або повинна була дізнатися про порушення своїх прав, свобод чи інтересів. Разом з тим, вважаю, що строк на звернення до суду із позовною заявою про поновлення на роботі підлягає поновленню, а причини його пропуску є поважними з огляду на наступне.

Наказом від -- -- ----р. № --- ххххххххххххххххххххххххххххх мене притягнено дисциплінарної відповідальності «за порушення хххххххххххххххх та накладено дисциплінарне стягнення – звільнення з органів внутрішніх справ». У вказаному наказі не зазначено дати мого звільнення, а тому він не є підставою для внесення запису в трудову книжку. Крім того, після ознайомлення із вказаним наказом я продовжував ходити на роботу та виконувати трудові обов'язки

Із вказаним наказом я ознайомився -- -- -----, однак, копії витягу з даного наказу мені не надали.

Через місяць після вищевказаних подій, мені стало відомо про видачу ще одного наказу на моє звільнення з роботи № --- від -- -- ----., підставою для видачі якого, став попередній наказ № --- від -- -- -----.
Враховуючи наведене, я вважаю, що мої права порушені як наказом № --- від -- -- ----- (про притягнення до дисциплінарної відповідальності) так і наказом № --- від -- -- ---- (з датою звільнення).

Прошу суд поновити строк для звернення до адміністративного суду, вважаючи, що він пропущений з наступних поважних причин.

Підставою для видачі вищевказаних наказів, стали матеріали службової перевірки, проведеної у зв'язку із складенням відносно мене адміністративного протоколу ххххххххххххх про вчинення адміністративного правопорушення за ст. 130 КУпАП.

Відповідно до ст. 221 КУпАП справи про адміністративні правопорушення, передбачені ст.130 КУпАП розглядаються судом. Відповідно, остаточне рішення суду за вказаним протоколом прийнято -- -- -----р. – постановою суду мене визнано не винним у вчиненні правопорушення і справу закрито.

Оскільки, факт невідповідності підстав для мого звільнення фактичним обставинам справи судом встановлено лише -- -- -----, що стало підставою для належного обґрунтування порушення моїх прав з боку роботодавця, тому вважаю, що це є підставою для поновлення строку для звернення до адміністративного суду.

Разом з тим, слід зазначити, що відповідно до ст. 233 КЗпП України, працівник може звернутися з заявою про вирішення трудового спору безпосередньо до районного, районного у місті, міського чи міськрайонного суду в тримісячний строк з дня, коли він дізнався або повинен був дізнатися про порушення свого права, а у справах про звільнення - в місячний строк з дня вручення копії наказу про звільнення або з дня видачі трудової книжки.
Враховуючи те, що витяг з наказу на звільнення та трудову книжку мною отримано -- -- -----р., то це також є підставою для поновлення строку для звернення до адміністративного суду.

Відповідно до ч. 1 ст. 99 КАС України, адміністративний позов може бути подано в межах строку звернення до адміністративного суду, встановленого цим кодексом або іншими законами.

Відповідно до ч. 3 ст. 99 КАС України, для захисту прав, свобод та інтересів особи цим Кодексом та іншими законами можуть встановлюватися інші строки для звернення до адміністративного суду, які, якщо не встановлено інше, обчислюються з дня, коли особа дізналася або повинна була дізнатися про порушення своїх прав, свобод чи інтересів. Для звернення до суду у справах щодо прийняття громадян на публічну службу, її проходження, звільнення з публічної служби встановлюється місячний строк.

У справах про звільнення, відповідно до ст. 233 КЗпП України, строк звернення до з суду з заявою про вирішення трудового спору становить один місяць з дня вручення копії наказу про звільнення або з дня видачі трудової книжки.
Відповідно до ст. 100 КАС України, адміністративний позов, поданий після закінчення строків, установлених законом, залишається без розгляду, якщо суд за заявою особи, яка його подала, не знайде підстав для поновлення строку, про що постановляється ухвала.

Таким чином, я звертаюсь до суду з проханням вважати поважною причину пропуску мною строку для звернення до суду з адміністративним позовом, а тому на підставі ч.2 ст.100 КАС України задовольнити заяву про його поновлення.Источник: belimenko.vn.ua
Категория: Примеры исковых заявлений | (2014-12-01)
Просмотров: 10538 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar